Aysu Bilgin Çeçen, 18 yıldan fazla iş deneyimi ve danışmanlık tecrübesi ile Türkiye’de başarılı işlere imza atan bir iş kadını ve LinkedIn profesyonelidir. Profesyonel kariyeri boyunca Müşteri Yöneticisi, Satış Müdürü, Bölge Satış Müdürü ve Satış Direktörü olarak çeşitli görevler icra etmiş ardından sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi paylaşma hedefi ile kaliteli, kişiye özel ve profesyonel hizmet vermeyi ilke edinen kendi firmasını kurmuştur. 

Uzmanlık alanlarının bazıları; müşteri yönetimi, satış yönetimi, iş geliştirme, pazarlama stratejisi, B2B ve B2C satış, bütçe yönetimi, hedef odaklı strateji geliştirme ve LinkedIn’dir. Global ve ülke çapında bilinen firmalarda satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında yenilikçi yaklaşımlar ile bulunduğu kurumlarda büyük başarılara imza atan Çeçen, kurmuş olduğu Suit Your Job firmasında bu alanlarda edindiği tecrübelerini ve daha fazlasını danışanlarına sunmaktadır.

Aysu Bilgin Çeçen’in LinkedIn hakkında aldığı eğitimler ve yaptığı uygulamalar sayesinde Suit Your Job, bu hizmeti veren ve başarılı olan nadir firmalardan biri olmuştur. Aysu Bilgin Çeçen, özgeçmiş ve ön yazı hazırlama, LinkedIn profili hazırlama ve optimizasyonu konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Proje kapsamında Değişen Dünya Gelişen Gençlik Akademisi’nde vereceği “İş Yaşamına Giriş / Özgeçmişin Önemi ve Linkedin” eğitimi ile gençleri iş yaşamına giriş sürecinde dikkat etmeleri gereken faktörlere yönelik bilgilendirecek, aynı zamanda gençlerin özgeçmiş oluşturma ve LinkedIn profili hazırlama gibi konularda gelişmelerini sağlayacaktır.

Aysu Bilgin Çeçen’in LinkedIn profiline buradan ulaşabilirsiniz.