Dr. Sadık Vural, Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme Fakültesi Dış Ticaret Avrupa Bölümü’nden mezun olmuştur. Uzun yıllar Sabancı Holding gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarının bünyesinde ihracat departmanında yönetici olarak görev almıştır. Dört yıl boyunca Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nda çeşitli pozisyonlarda görevler almış, eğitmenlik ve danışmanlık yapmıştır. Uluslararası projelerde satış ve pazarlama alanlarında da çalışan Sadık Vural, başta Belçika, Almanya, Romanya ve Ukrayna olmak üzere pek çok ülkede bulunmuş ve uluslararası tecrübeler edinmiştir.
14 yıllık profesyonel hayatından edindiği bilgi ve tecrübeleriyle iş dünyası için eğitim ve danışmanlık vermekte, aynı zamanda çeşitli üniversitelerde gençlerin uluslararası vizyonlarına katkı sağlamak amacıyla seminerler düzenlemektedir.
Bilgi ve tecrübelerini aktardığı “Pazarlama 3,5” ve “Kartvizitini Veren Adam” adlı iki kitabın da yazarı olan Dr. Sadık Vural, Değişen Dünya Gelişen Gençlik Akademisi’nde “Dijital Aklın İş Hayatına ve Sosyal Hayata Etkisi” eğitimi ile gençlere değişen dünyada global dinamikler ve dijital iş yaşamına yönelik bilgi ve deneyimlerini aktaracaktır.
Dr. Sadık Vural’ın LinkedIn profiline buradan ulaşabilirsiniz.